מדריך קבלת אישור עקרוני למשכנתא

כל מה שאתם צריכים לדעת על הוצאת אישור עקרוני למשכנתא, מהו אישור עקרוני וחשיבותו.

בחירת בנק למשכנתאות

לוקחים משכנתא? כיצד תבחרו את הבנק הטוב ביותר עבורכם.

בדיקת פוטנציאל חיסכון במשכנתא

מעוניינים למחזר את הלוואת המשכנתא שלכם? כיצד נבחן את פוטנציאל החיסכון בהלוואת המשכנתא בצורה יעילה ומקצועית.

הבנקים מעלים מרווחים 2022

ההיסטוריה פשוט חוזרת על עצמה! אתם בטח שואלים את עצמכם: "איך פתאום, משום מקום, הבנקים החלו לעלות ריביות משכנתא"?

שאלות ותשובות

אני כאן כדי לענות על השאלות שלכם

תהליך לקיחת משכנתא מתחיל בייעוץ פיננסי ובבניית תמהיל משכנתא מותאם אישית, לאחר מכן אנו פונים לכל הבנקים והגופים הפיננסיים הפועלים בתחום המשכנתאות, עורכים ביניהם מכרז ודואגים לקבל הצעה אטרקטיבית למשכנתא המתאימה ביותר עבורך. התהליך אורך לרוב כחודש, במקרים מסוימים ולמי שזמנו קצר, ניתן לסיים את התהליך תוך כ-7 ימי עסקים.

יועץ משכנתאות מחויב ללקוחותיו ואינו מייצג את האינטרסים הכלכליים של הבנקים למשכנתאות. היועץ ילווה אותך לכל אורך תהליך לקיחת ההלוואה לרכישת דירה או לבניית בית, ויסייע לך ליהנות מעתיד כלכלי טוב יותר באמצעות משכנתא מותאמת אישית ליכולת ההחזר ולמאפיינים הייחודיים והאישיים שלך.

הבנקים למשכנתאות מציעים ייעוץ חינמי ללווים, אך חשוב לזכור כי היועץ מייצג את האינטרס של הבנק המעסיק אותו והוא עלול להמליץ על מסלולי משכנתא פחות טובים עבורך, ובהתאמה ליעדים שהמעסיק הציב בפניו. בעזרת היעוץ המקצועי שלי תוכל גם אתה לבנות תמהיל משכנתא המותאם ליכולת ההחזר שלך, לאחר תכנון פיננסי מעמיק. הנך זוכה לשקיפות מלאה, למחויבות מלאה שלנו, ולליווי מקצועי המאפשר לך לראות את כל התמונה ולקבל החלטה נכונה, וכמובן תוכל גם לחסוך עשרות אלפי שקלים בהחזר המשכנתא.

גם אם קיבלת אישור עקרוני למשכנתא מאחד הבנקים אוכל לסייע לך ולשפר את ההצעה. עליך לזכור כי יועץ המשכנתאות של הבנק התאים עבורך תמהיל המשקף בין השאר את האינטרסים והיעדים של הבנק. אני אבחן היטב את התמהיל שהורכב עבורך על מנת לשפר את ההצעה כדי שתוכל לחסוך הרבה כסף.

הבנקים אינם ממהרים לאשר בקשות למשכנתא, במיוחד במקרים מורכבים ולבעלי יכולת החזר נמוכה. יש סיבות רבות מדוע הבנק עשוי לסרב לבקשה למשכנתא, בפגישת ייעוץ אוכל ללמוד את פרטי המקרה ולהציע לך פתרונות משתלמים, תוך הסבר מפורט להשלכות הפיננסיות לכל החלטה ודרך פעולה.

מחזור משכנתא מאפשר לכם לחסוך הרבה כסף, כל עוד התנאים מאפשרים זאת. אני אבדוק את המשכנתא שלקחתם לפני מספר שנים, ובהתאמה למצבכם הפיננסי העדכני ושינויים שחלו בשוק המשכנתאות,  אמליץ על דרך הפעולה הנכונה ביותר עבורכם. כיום, הריבית בשפל חסר תקדים ובמקרים מסוימים משתלם למחזר את המשכנתא כדי לשפר תנאים, להפחית את ההחזר החודשי ולחסוך הרבה כסף.